Siedlce, dnia 30 lipca 2019 r.

Oddział w Siedlcach

360000/110/19/2019-KAD

Uprzejmie informuję, że rozpoczynamy procedurę rekrutacji zewnętrznej związaną
z przyjmowaniem ofert na:

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji
w Wydziale Świadczeń Emerytalno- Rentowych
 Inspektoratu ZUS w Mińsku Mazowieckim

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy
Niezbędne:
- wykształcenie średnie

Pożądane:
- wykształcenie wyższe  (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)
- minimum 2 lata pracy w pionie świadczeń emerytalno-rentowych

Wymagania dodatkowe
- umiejętność obsługi pakietu MS Office
- znajomość Ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych i  rozporządzeń do tej ustawy
- znajomość przepisów KPA
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych
- umiejętność współpracy z innymi
- rozwijanie własnej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji
- rzetelność, terminowość
- orientacja na klienta
- umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
- umiejętność stosowania przepisów

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy
Zapewnia opracowanie spraw  emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.

Wymagane dokumenty
- CV
- list motywacyjny (z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie kandydat się ubiega)
- odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji
  (wzór na stronie www.zus.pl/praca
- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane niezbędne i pożądane wykształcenie, doświadczenie zawodowe

    Dodatkowe informacje
- umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika
- rozpatrywane będą wyłącznie kompletne oferty
- nadsyłanych dokumentów nie zwracamy
- prosimy o umieszczenie w CV adresu e-mail oraz numeru telefonu kontaktowego
- oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
- za datę złożenia przyjmuje się datę wpływu korespondencji do jednostki organizacyjnej ZUS w Siedlcach
- skontaktujemy się e-mailowo lub telefonicznie (w przypadku braku  adresu e-mail) tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
- do składania dokumentów zachęcamy osoby z niepełnosprawnością
- miejsce wykonywania pracy:
  Inspektorat ZUS w Mińsku Mazowieckim
  05-300 Mińsk Mazowiecki
  ul. Warszawska 84

Oferty należy składać do   14 sierpnia 2019 r.
do Wydziału Kadrowo-Płacowego Oddziału ZUS w Siedlcach ul. Browarna 12 (pok.116)
kontakt telefoniczny: 25 640 16 98
w zamkniętych kopertach z napisem: „Oferta pracy na Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji"