Kontakty do pracowników - Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim


Dział Organizacyjno-Administracyjny

Centrala: (25) 759 27 13

Imię Nazwisko  / Stanowisko Nr tel. / adres e-mail Nr pokoju
Marzenna Walesiak
kierownik działu
wew. 210
organizacyjny@praca.powiatminski.pl 
210
Anna Laskowska
Zamówienia publiczne/BHP
wew.209
anna.laskowska@praca.powiatminski.pl 
209
Piotr Karolak
Starszy Informatyk
wew.209
wami@praca.gov.pl
209
Agnieszka Górzyńska
Kadry
wew. 215
agnieszka.gorzynska@minskmazowiecki.praca.gov.pl
215
Małgorzata Suchocka
Informacja / Punkt Informacyjno-Podawczy
wew.103
wami@praca.gov.pl
103
Danuta Cacko
Archiwum
wew.103
wami@praca.gov.pl
103
Mirosław Osowiecki
Inspektor Ochrony Danych (IOD)
 
wew.215
iod@praca.powiatminski.pl 
215

Dział Finansowo-Księgowy

Centrala: (25) 759 27 13

Imię Nazwisko  / Stanowisko Nr tel. / adres e-mail Nr pokoju
Małgorzata Gagaska
Główny księgowy- kierownik działu
wew. 205
malgorzata.gagaska@praca.powiatminski.pl 
205
Ewa Osiak
księgowa
wew.204
ewa.osiak@praca.powiatminski.pl 
204
Teresa Suchecka
księgowa
wew.204
teresa.suchecka@praca.powiatminski.pl 
204
Agnieszka Świat
księgowa
wew.204
agnieszka.swiat@praca.powiatminski.pl 
204

Dział Rynku Pracy

Centrala: (25) 759 27 13

Imię Nazwisko  / Stanowisko Nr tel. / adres e-mail Nr pokoju
Bogusława Karczmarska
kierownik działu
wew. 206
wamirynek@praca.gov.pl 
206
Jolanta Kierzenkowska
Staże/stypendia z tytułu kontynuowania nauki
wew.207
jolanta.kierzenkowska@praca.powiatminski.pl 
207
Ewelina Markiewicz
Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej
wew.208
ewelina.markiewicz@minskmazowiecki.praca.gov.pl 
208
Małgorzata Jacak
Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowisk pracy
Dofinansowanie wynagrodzenia skierowanych bezrobotnych pow. 50 roku życia
wew.221
malgorzata.jacak@praca.powiatminski.pl 
221
Marlena Czarnocka
Refundacja części kosztów wynagrodzenia osób do 30 r.ż.
wew.221
marlena.czarnocka@praca.powiatminski.pl 
221
Paulina Serwatka
Projekty unijne
Prace interwencyjne
Roboty publiczne
Bony zatrudnieniowe
wew.222
paulina.serwatka@praca.powiatminski.pl 
222
Maciej Karczewski
Projekty unijne
wew.223
maciej.karczewski @praca.powiatminski.pl 
223
Michał Osiński
Statystyki
wew.224
michal.osinski@praca.powiatminski.pl 
224

Dział Informacji, Ewidencji i Świadczeń

Centrala: (25) 759 27 13

Imię Nazwisko  / Stanowisko Nr tel. / adres e-mail Nr pokoju
Danuta Sieniawska
kierownik działu
wew. 201
danuta.sieniawska@praca.powiatminski.pl 
201
Urszula Bartnik
Rejestracja
wew. 101
urszula.bartnik@praca.powiatminski.pl
 
101
Aneta Wiącek
Rejestracja
wew. 101
 
aneta.wiacek@praca.powiatminski.pl
101
Anna Mazowiecka
Rejestracja elektroniczna
wew. 100
 
anna.mazowiecka@praca.powiatminski.pl
100
Anna Wanecka
Zaświadczenia Kap. początkowy/ staz pracy MOPS/GOPS/ZUS/KRUS/Sąd
wew. 202
anna.wanecka@praca.powiatminski.pl  
202
Hanna listopad
Naliczanie świadczeń
wew. 203
hanna.listopad@praca.powiatminski.pl 
203
Katarzyna Grudzińska
Dodatki aktywizacyjne
wew. 203
katarzyna.grudzinska@praca.powiatminski.pl 
203

Centrum Aktywizacji Zawodowej

Centrala: (25) 759 27 13

Imię Nazwisko  / Stanowisko Nr tel. / adres e-mail Nr pokoju
Ewa Cinkowska
kierownik działu
wew. 106
caz@praca.powiatminski.pl 
106
Ewa Koc
Szkolenia, studia podyplomowe, Krajowy Fundusz Szkoleniowy
wew. 104
ewa.koc@minskmazowiecki.praca.gov.pl
104
Justyna Kurowska
Szkolenia, studia podyplomowe, Krajowy Fundusz Szkoleniowy
wew. 104
szkolenia@minskmazowiecki.praca.gov.pl
104
Ewelina Gadaj
Doradca klienta- Nazwiska od lit.: A,B,C,D,E
wew. 401
ewelina.gadaj@minskmazowiecki.praca.gov.pl
105
Sylwia Trzaska
Doradca klienta- Nazwiska od lit.: L,Ł,N,N,O
wew. 402
sylwia.trzaska@minskmazowiecki.praca.gov.pl
105
Olga Daszkowska
Doradca klienta- 
Nazwiska od lit.: F,G,H,I,P
wew. 405
olga.daszkowska@minskmazowiecki.praca.gov.pl
105
Hanna Kowalska
Doradca klienta- 
Nazwiska od lit.: Q,R,S,Ś
wew. 405
hanna.kowalska@minskmazowiecki.praca.gov.pl
105
Barbara Sulka
Doradca klienta- Nazwiska od lit.: J,K
wew. 407
barbara.sulka@minskmazowiecki.praca.gov.pl
105
Dorota Nejman
Doradca klienta- Nazwiska od lit.: T,U,W,V,X,Y,Z,Ź,Ż
wew. 408
dorota.nejman@minskmazowiecki.praca.gov.pl
105
Małgorzata Kobierska
Doradca klienta- niepełnosprawni, CV, LISTY MOTYWACYJNE
wew. 108
malgorzata.kobierska@minskmazowiecki.praca.gov.pl
108
Dominika Kowalczyk
Obsługa pracodawców, przyjmowanie ofert pracy
wew. 110
dominika.kowalczyk@minskmazowiecki.praca.gov.pl
posrednictwopracy@praca.powiatminski.pl 
110
Martyna Wojciechowska
Obsługa pracodawców, przyjmowanie ofert pracy
wew. 110
martyna.wojciechowska@minskmazowiecki.praca.gov.pl
posrednictwopracy@praca.powiatminski.pl 
110
Joanna Kowalczyk
Obsługa pracodawców, przyjmowanie ofert pracy
wew. 110
Joanna.kowalczyk@minskmazowiecki.praca.gov.pl
posrednictwopracy@praca.powiatminski.pl 
110

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę